Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tylko teraz! Przetestuj usługę za 50% ceny! (Oszczędzasz 490 ZŁ!)

Bez umów i zobowiązań!

Obsługa
Social Media

Nie zajmuj się wszystkim sam! Oddaj firmowy Facebook i Instagram w nasze ręce - zyska na tym zarówno Twoja firma jak i życie prywatne.

Oprócz Ciebie, byli tutaj także nasi klienci:

Twoja firma, nasze doświadczenie!

Sprawdź, czy ta usługa jest dla Ciebie:

Nie masz czasu na prowadzenie social media?

Skończ z działaniami at hoc! Fanpage prowadzone regularnie, przynoszą wyższy zwrot z inwestycji!

Masz niskie zasięgi, które Cię nie zadowalają?

Prawdopodobnie nie masz przemyślanej strategii działań lub nie przyciągasz odpowiednich odbiorców! Usprawnimy to za Ciebie!

Brakuje Ci masz nowych pomysłów na posty?

Nie zakrzątaj sobie głowy! Zajmiemy się kreacją od A do zet. Wiemy co publikować, aby zaciekawić Twoich przyszłych klientów!

W czym konkretnie możemy Ci pomóc?

Prowadzenie fanpage'a na Facebooku

Spędzamy w social media dziesiątki godzin dziennie. Dlatego znamy obecne trendy i zwiększamy zainteresowanie Twoich klientów.

Dbamy o wyższe przychody zyski Twojej firmy

Specjalizujemy się w prowadzeniu skutecznych kampanii sprzedażowych.

Tworzymy angażujące posty, które kuszą klientów

Kierujemy posty tylko do ludzi, którzy mają potencjał, aby stać się Twoimi klientami. Nie przepłacaj za reklamę, której nikt nie ogląda!

Jakie kanały społecznościowe obsługujemy?

Bez umów i zobowiązań, a zrezygnować możesz w każym momencie!

Dlaczego warto?

Założyłeś/aś firmę po to, aby mieć więcej czasu?

Założę się, że masz go mniej, niż gdy byłeś zatrudniony na etacie! Polski przedsiębiorca pracuje około 60-70 godzin tygodniowo, czyli dużo dużo więcej niż przeciętny Kowalski. Świątek, piątek, zawsze musisz być na baczności, odbierać ważne telefony od klientów, biegać po urzędach i gasić wybuchające w firmie pożary. 

Nie rób wszystkiego sam!

Zleć obsługę Social Media

Zastanów się, czy sam sprzątasz biuro, czy robi to Twoja sprzątaczka? Czy sam programowałeś stronę www lub czy prowadzisz firmową księgowość? Nie! Zatrudniłeś kogoś do tej “brudnej roboty”. Więc dlaczego na siłę, próbujesz sam prowadzić swój fanpage?

Posty firmowe, to nie zdjęcia z wakacji, które polubią Twoi znajomi. 

Jaką mam gwarancję, że to działa?

Skupiamy się na sprzedaży

Na podstawie dziesiątek przeprowadzonych kampanii, stworzyliśmy lejki sprzedażowe i wewnętrzne procesy, które dają pozytywne efekty w zdecydowanej większości przypadków

Jeśli uznasz, że współpraca nie jest dla Ciebie opłacalna, zawsze masz prawo do rezygnacji. W przeciwieństwie do innych agencji nie zatrzymujemy Cię żadnymi umowami i długimi okresami wypowiedzenia.

Efektywny marketing jest prosty, składa się na to:

...jednak 90% firm robi to źle!

Instagram Post

Korzyści dla Ciebie

Aby Twoja firma rosła – musisz mieć więcej czasu na jej rozwój! Zlecając obsługę kont społecznościowych, zyskujesz czas i głowę spokojną od problemów, które rozwiąże ktoś inny. 😉 

Zwiększenie sprzedaży

Odpowiednio prowadzone social media, to wyższe zyski Twojej firmy! Pomożemy Ci je osiągnąć.

Wiedza specjalistyczna

Nie musisz szkolić i kontrolować swoich pracowników! Zajmiemy się wszystkim w naszym wewnętrznym systemie.

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Tylko w tym miesiącu

Przetestuj usługę za 50% wartości!
980
490
pln netto
  • W powyższej cenie otrzymujesz:
  • Poprowadzimy Twój profil Facebook, Instagram oraz LinkedIn! Kompleksowo, tyle kont ile chcesz!
  • odpowiemy na komentarze i pytania fanów,
  • pomysły, grafiki i angażujące treści dla 12 postów miesięcznie,
  • udostępnimy treści na grupach facebookowych,
  • najlepsze posty wypromujemy reklamą,
  • zyskujesz aż 20 godzin pracy specjalistów!

Najczęściej zadawane pytania

Na podstawie dziesiątek przeprowadzonych kampanii, stworzyliśmy lejki sprzedażowe i wewnętrzne procesy, które dają pozytywne efekty w zdecydowanej większości przypadków

Jeśli uznasz, że współpraca nie jest dla Ciebie opłacalna, zawsze masz prawo do rezygnacji. W przeciwieństwie do innych agencji nie zatrzymujemy Cię żadnymi umowami i długimi okresami wypowiedzenia.

Jesteśmy agencją (niemal) 360 stopni, czyli pokrywamy wszystkie potrzebne umiejętności agencji marketingowych. Od tworzenia stron internetowych, po teksty reklamowe – na social mediach kończąc. Skupiamy się głównie na Facebooku, Instragramie i Linkedin.

Tak! Współpracujemy z wieloma specjalistami i agencjami, nie tylko na rynkach anglojęzycznych, ale także w Niemczech, Turcji i wielu innych krajach. Zapytaj nas o ofertę indywidualną

Tak, wystawiamy faktury VAT. 

W strategii komunikacji w social mediach, stawiamy przede wszystkim na Twoje cele biznesowe. Język wartości i identyfikacja wizualna nadająca charakteru Twojej marce – dopełniają całości. 🙂 

Atrakcyjną cenę zawdzięczamy prostemu cennikowi i sprawdzonym procesom, które udoskonalaliśmy przy dziesiątkach prowadzonych profili społecznościowych. Ulepszamy nasz system każdego dnia! 

Dlatego biorąc pod uwagę uzyskiwane efekty, elastyczność oferty (wybór różnorodnych specjalistów) i cenę – ciężko znaleźć lepszą ofertę. 

Tak. Miesięczny plan publikacji tworzymy wspólnie lub wysyłamy gotowy plan do Twojej akceptacji. Twój wybór. 

Naszym celem jest dojść do stanu pasywności, w którym znamy Twój biznes i gust tak dobrze, że nie musisz już czynnie brać udziału w tworzeniu postów. Po prostu same się produkują. 🙂

Otrzymasz bezpłatnie comiesięczny raport zawierający wykorzystanie budżetu godzinowego, osiągniętych celów i przeprowadzonych działań niestandardowych. Oczywiście, jeśli chcesz. : ) 

Tak. Jednak nie zawsze jest to działanie najbardziej optymalne dla Twojej branży. Czasem warto skorzystać z już istniejących grup… albo nie skupiać się na tym wcale – bo istnieją bardziej efektywne metody pozyskania klientów. 

Zleć obsługę Social Media

Skontaktuj się, aby otrzymać bezpłatną poradę. Wypełnij poniższy formularz. Zadzwoni do Ciebie doświadczony specjalista, który odpowie na Twoje pytania i przeprowadzi Cię przez cały proces – krok po kroku.

Wypełnij formularz, aby
zarezerwować cenę promocyjną:

W tym miesiącu dajemy Ci aż do 50% zniżki!

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Wysyłając formularz zgadzasz się na naszą politykę prywatności.

Bez umów i zobowiązań. Jeśli uznasz, że współpraca nie jest dla Ciebie opłacalna, zawsze masz prawo do rezygnacji. W przeciwieństwie do innych agencji nie zatrzymujemy Cię żadnymi umowami i długimi okresami wypowiedzenia.

Strona Biznesu ⓒ Copyright 2019

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.

Bezpłatna konsultacja

Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku. Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.