Kontakt

Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

Napisz do Nas
Zadzwoń do Nas
Godziny Pracy
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 15:00
Obserwuj Nas

Skąd pracujemy?

PPNT Gdynia

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, Gdynia, Aleja Zwycięstwa 96/98, Strefa Startup

Praca Zdalna

Większość czasu spędzamy pracując zdalnie, z domu i innych zakątków świata! 

Szukamy nowych talentów

Dołącz do naszego zespołu i pomagaj firmom rosnąć online
Zaufali nam
Czy współpracujecie z klientami z zagranicy?

Tak, pracujemy z Polskimi przedsiębiorcami zarówno w Polsce jak i zagranicą – głównie w Europie – Niemcy, UK, Norwegia, kraje beneluksu. 

Czy oferujecie personalizowane rozwiązania dla specyficznych branż?

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb branżowych, aby zapewnić największą skuteczność. Nasi klienci to pełen wachlarz; zaczynając od fotowoltaiki, po ecommerce, branże medyczne, prawników, szkoły językowe i wiele innych…

Czy oferujecie konsultacje przed rozpoczęciem współpracy?

Tak, oferujemy bezpłatne konsultacje, aby zrozumieć Państwa potrzeby i przedstawić możliwe rozwiązania. Aby umówić się na spotkanie, prosimy o kontakt poprzez nasz formularz kontaktowy lub bezpośrednio mailowo lub telefonicznie.

Jak długo trwa realizacja strony www?

Średni czas realizacji projektu to 2-6 tygodni, ale może się różnić w zależności od złożoności i zakresu projektu. 

Czy mogę liczyć na wsparcie po uruchomieniu strony?

Tak, oferujemy różne pakiety wsparcia i utrzymania strony, aby zapewnić jej ciągłą sprawność i aktualność. Szczegóły dostępne są na żądanie.

Bezpłatna konsultacja

Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku. Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.