Prowadzimy Facebook oraz Instagram dla Firm

Nie zajmuj się wszystkim sam! Przekaż social media firmowe w nasze ręce – Twoja firma zyska więcej klientów, a Ty zyskasz więcej czasu!

Prowadzimy Facebook oraz Instagram dla Firm

Nie zajmuj się wszystkim sam! Przekaż social media firmowe w nasze ręce – Twoja firma zyska więcej klientów, a Ty zyskasz więcej czasu!

Strona Biznesu Sopot
jeremy-bezanger-OXrk8fG2aig-unsplash.jpeg

Sprawdź, czy ta usługa jest dla Ciebie!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat

Dla tych, którzy nie mają czasu

Skończ z działaniami at hoc! Fanpage prowadzone regularnie, przynoszą wyższy zwrot z inwestycji!

Masz niskie zasięgi

Prawdopodobnie nie masz przemyślanej strategii działań lub nie przyciągasz odpowiednich odbiorców! Usprawnimy to za Ciebie!

Męczy Cię wymyślanie postów

Nie zakrzątaj sobie głowy! Zajmiemy się kreacją od A do zet. Wiemy co publikować, aby zaciekawić Twoich przyszłych klientów!

Jak social media mogą Ci pomóc?

Obecność w internecie i w mediach społecznościowych zwiększa zaufanie do Twojej marki i wzmacnia jej pozycję jako eksperta w branży – tym samym zwiększasz zyski. 

Jak to robimy?

Z laserową precyzją – kierujemy posty tylko do ludzi, którzy chcą je widzieć i mają potencjał, aby stać się Twoimi klientami. Nie musisz posiadać i szkolić własnego zespołu marketerów! Wszystko ogarniamy za Ciebie!

Gwarantujemy

Gwarantujemy stałe miesięczne wydatki, bez zbędnych umów, zobowiązań i bez ukrytych kosztów

Angażujemy

Zwiększamy zainteresowanie Twoją firmą, od strategii i pomysłu, po profesjonalne grafiki i angażujące teksty.

Zwiększamy Zasięg!

Nawet 10-krotny wzrost zasięgu, dzięki kampaniom reklamowym i postom sponsorowanym.

Zdobywaj więcej klientów, zwiększ sprzedaż dzięki Facebook

Tak. Posty planujemy z wielodniowym wyprzedzeniem i wysyłami do Twojej akceptacji, dlatego masz czas na wgląd oraz własne sugestie. 

Operujemy globalnie. Zapytaj nas o ofertę indywidualną. Współpracujemy z wieloma specjalistami, nie tylko na rykach anglojęzycznych, ale także w Niemczech, Turcji, Francji i wielu innych krajach. 

To specjalista od mediów społecznościowych, który będzie miał z Tobą bieżący kontakt. To z nim ustalasz strategię, zakres postów i wysokość budżetu reklamowego. 

Opiekun jest wybierany według takich kryteriów jak: 

  • odległość między miejscem zamieszkania, a Twoim lokalem, 
  • wachlarz umiejętności specjalisty, 
  • staż na rynku pracy,
  • dopasowanie zainteresowań specjalisty do charakteru Twojej działalności (np. jeśli prowadzisz wegańską restaurację – postaramy się, aby Twoim opiekunem był właśnie ktoś na diecie wegańskiej). 

Zawsze, ostatniego dnia miesiąca wysyłamy Ci posty na cały przyszły miesiąc. 

Np. posty na luty, tworzymy i planujemy w ostatnim tygodniu stycznia. 

0 +
Reviews
roberto-cortese-ejhjSZKTeeg-unsplash.jpeg
jeremy-bezanger-Ro38zH1CRUY-unsplash.jpeg

O Usłudze

Zdobywaj więcej klientów, zwiększ sprzedaż dzięki Facebook

Oprócz profesjonalnego prowadzenia profilu firmowego, przygotujemy dla Ciebie złożone kampanie reklamowe (posty sponsorowane), które przyniosą dodatkowe przychody Twojej firmie.

Co zyskasz dzięki reklamie?

Prosty, uczciwy cennik

Wszystkie z naszych pakietów oferują najwyższą jakość, unikalne treści oraz grafiki spójne z komunikacją Twojej firmy. Ale co najważniejsze – naszym priorytetem nie jest wrzucanie postów, dajemy efekty, które przekładają się na Twoje zyski!

Start

Plan dla firm stawiających pierwsze kroki w social media. 

880 zł

/ miesięcznie
Pakiet Facebook + Instagram

Standard

Plan dla rozwiniętych firm z rozwiniętą sprzedażą.

990 zł

/ miesięcznie

Enterprise

Plan dla rozwiniętych firm z rozwiniętą sprzedażą.

1 490 zł

/ miesięcznie
Zastanawiasz się który pakiet wybrać?

Cennik netto. Do powyższech cen należy doliczyć podatek +23% VAT. Budżet reklamowy nie wchodzi w cenę pakietu i jest indywidualnie ustalany z Opiekunem.

Czy mam wpływ na treść tworzonych postów?

Tak. Posty planujemy z wielodniowym wyprzedzeniem i wysyłami do Twojej akceptacji, dlatego masz czas na wgląd oraz własne sugestie. 

Jaki jest zakres współpracy?

Wymyślamy kreacje reklamowe, stworzymy do nich teksty oraz grafiki, a następnie trafiamy z przekazem do potencjalnych klientów (za pomocą kampanii reklamowej).

Kiedy mogę zerwać współpracę?

W dowolnym momencie! Wystarczy, że poinformujesz swojego opiekuna o rezygnacji z usługi, a ta wygaśnie wraz z końcem następnego miesiąca.

Kim jest Opiekun Klienta?

To specjalista od mediów społecznościowych, który będzie miał z Tobą bieżący kontakt. To z nim ustalasz strategię, zakres postów i wysokość budżetu reklamowego. 

Czy prowadzicie tylko Polskie konta?

Zapytaj nas o ofertę indywidualną. Współpracujemy z wieloma specjalistami, nie tylko na rykach anglojęzycznych, ale także w Holandii, Wielkiej Brytanii, Norwegii i wielu innych krajach. 

Kiedy pierwsze posty pojawią się na fanpage?

Startujemy zaraz po opłaceniu faktury i przeprowadzeniu pierwszej rozmowy z Twoim opiekunem (jest to rozmowa strategiczna). Na ogół jest to maksymalnie 7-10 dni.

Na czym polega harmonogram postów?

Zawsze, ostatniego dnia miesiąca wysyłamy do Twojej akceptacji gotowe posty na cały przyszły miesiąc.  Np. posty na luty, tworzymy i planujemy w ostatnim tygodniu stycznia. 

Strona Biznesu to bardzo kompetentni i wszechstronni ludzie

5/5

Począwszy od rozplanowania strony, aż do kwestii marketingowych – potrafią doradzić i pomóc w każdej sytuacji. Jeżeli rozkręcasz biznes i chciałbyś zlecić marketing, to bardzo polecam!

Patryk
Ptryk Purcel

Właściciel w RockBar

+ 0 %

wzrostu sprzedaży

Trusted by these mega brands

Zobacz przykładowe posty

Moment rozpoczęcia współpracy
Wasylow
Facebook Ads
Sebastian Sobczak

Bez umów i zobowiązań. Jeśli uznasz, że współpraca nie jest dla Ciebie opłacalna, zawsze masz prawo do rezygnacji. W przeciwieństwie do innych agencji nie zatrzymujemy Cię umowami i okresami wypowiedzenia.

Porozmawiaj z Ekspertem ds Marketingu

Uzupełnij i wyślij formularz, aby umówić się z naszym specjalistą na BEZPŁATNĄ analizę Twojej sytuacji!

ShipPlace

Bezpłatna konsultacja

Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku. Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.