Zasięg 400 000 osób dzięki Facebook – case study

Lajki to nie wszystko! Nasze działania przede wszystkim przekładają się na wyniki sprzedażowe – i to już od pierwszego miesiąca współpracy! Zapoznaj się z case study i zobacz jak tego dokonaliśmy.

O kliencie

Kim jest nasz klient?

ShipPlace to broker kurierski, dzięki któremu nadasz taniej paczkę z Polski za granicę i z zagranicy do Polski. 

Wyzwanie

Jaki był cel współpracy?

Nasz klient jest nowym podmiotem na rynku. Wchodząc we współpracę wiedzieliśmy, że musimy rzucić rękawicę takim hegemonom rynku jak Epaka czy Furgonetka.

Proces

Co i jak zrobiliśmy?

Sukces nie byłyby możliwy, gdyby nie zespół stojący za marką ShipPlace – są to ludzie w pełni poświęceni swojej pracy, z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, a także perfekcyjną obsługą klienta. Dzięki wspólnym staraniom i grą do jednej bramki, uzyskaliśmy niebywałe wyniki. Współpraca z ShipPlace jest dla nas wzorem synergicznej relacji na linii agencja – klient, gdzie 1+1 zawsze daje wynik co najmniej 3! ;)

Efekt

Efekty współpracy

Osiągnięcie tak zadowalających wyników w pierwszym roku działalności firmy, to marzenie każdego przedsiębiorcy! A co najważniejsze, nasze działania przekładają się na wyniki, już od pierwszego miesiąca współpracy!
0
Wyświetleń naszych postów w ciągu 12 miesięcy
0
Udostępnień akcji "Paczka dla Schroniska"
0
Unikalnych osób, do których dotarliśmy za pomocą Facebooka

2 mln.

Wyświetleń naszych postów w ciągu 12 miesięcy

2300

Udostępnień akcji "Paczka dla Schroniska"

400 tys.

Unikalnych osób, do których dotarliśmy za pomocą Facebooka

Opinia

Opinia klienta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Freshdesk

ShipPlace.pl

ShipPlace.pl

Opinia

Opinia klienta

ShipPlace

Spodobał Ci się projekt?

Zamów podobny, a może nawet lepszy! ;)

Bezpłatna konsultacja

Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku. Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.