SEO dla branży e-sportowej, od ZERA do 700 Unikalnych Użytkowników miesięcznie

Nasz klient szkoli przyszłych liderów branży e-sportowej! W przeciągu 12 miesięcy od startu współpracy, udało nam się przejść od ZERA do 700 unikalnych użytkowników miesięcznie.

O kliencie

Kim jest nasz klient?

Jest to usługa coachingowa w świecie e-sportu, czyli prowadzenie szkoleń dla graczy, którzy chcieliby osiągnąć szczyt i stać się profesjonalistami w swojej dziedzinie.
Użytkownicy strony esport

Wyzwanie

Jaki był cel współpracy?

Strona internetowa powstawała na naszych oczach. Byliśmy z naszym klientem od samego początku, startując dosłownie od ZERA.
Wynik pozycjonowania seo esport

Proces

Co i jak zrobiliśmy?

Tak jak przy każdym projekcie, zaczęliśmy przede wszystkim od badania rynku i popularnych słów wyszukiwanych w Google. Następnie przeprowadziliśmy szkolenie dla naszego klienta, aby mógł również samodzielnie wspierać nas w działaniach. Zoptymalizowaliśmy prędkość strony internetowej i stworzyliśmy kilka artykułów – w języku angielskim. Tak wyglądał pierwszy kwartał naszej współpracy.

Efekt

Efekty współpracy

Tak jak przy każdym projekcie, zaczęliśmy przede wszystkim od badania rynku i popularnych słów wyszukiwanych w Google. Następnie przeprowadziliśmy szkolenie dla naszego klienta, aby mógł również samodzielnie wspierać nas w działaniach.

Opinia

Opinia klienta

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Freshdesk

Esport Boosting

Esport Boosting

Opinia

Opinia klienta

Strona Biznesu wyróżnia się dbałością o każdy szczegół wykonywanej pracy. Pracowaliśmy razem przy wielu projektach komercyjnych i non-profit. Nie spoczywają na laurach, nieustannie uzupełnia swoją wiedzę (zwłaszcza marketingową) i dbają o najwyższą jakość. To także fajni ludzie, z którym można porozmawiać nie tylko o biznesie.

Spodobał Ci się projekt?

Zamów podobny, a może nawet lepszy! ;)

Bezpłatna konsultacja

Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku. Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.

Bezpłatna konsultacja

Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.