Grupy na Facebooku dla rozwijających się przedsiębiorców

19 grup na Facebooku dla rozwijających się przedsiębiorców

Zebraliśmy w jednym miejscu najpopularniejsze grupy związane z przedsiębiorczością. Jeśli potrzebujesz solidnej dawki wiedzy biznesowej, w takim razie warto dołączyć do poniższych. Starannie wybraliśmy dla Ciebie tylko te, które są regularnie moderowane i z których osobiście korzystamy.

Staraliśmy się wybrać takie tematy, aby każdy znalazł coś dla siebie – niezależnie od etapu na którym jesteś na swojej ścieżce. Daj znać co sądzisz o naszym zestawieniu! Z chęcią dowiemy się także o ciekawych grupach niewspomnianych poniżej. 😉

 

1. Grupa Przygody Przedsiębiorców

Jeśli kojarzysz ich kanał na YouTube – czyli „Przygody Przedsiębiorców”, to wiesz, że tutaj WARTO dołączyć! Grupa służy wzajemnej wymianie wiedzy oraz budowaniu kontaktów. Są tutaj poruszane wszystkie tematy związane z szeroko rozumianym biznesem. Liczba członków 3 800 osób. 

 

2. Rozmowy o działalności gospodarczej

Jedna z bardziej aktywnych grup dyskusyjnych poświęconych stricte pod tematy biznesowe. Liczba członków: 4 800 osób.

 

3. AIE+ (Advertising is Exciting)

Czyli zbiór genialnych kreacji marketingowych, które pojawiają się na rynku. Jeśli brakuje Ci pomysłów na kreatywne kampanie marketingowe – AIE zdecydowanie jest najlepszym miejscem w Polsce, aby zaczerpnąć nieco inspiracji. Liczba członków 15 800 osób.

 

 

4. Personal & Business Branding dla Specjalistów

Grupa dla specjalistów, prowadzona przez Mariusza Łodygę i jego zespół. Znajdziesz tutaj wiele badań i raportów. Liczba członków 3 200

 

 

5. Tygrysy Socialu

Wartościowe źródło wiedzy o social mediach i popularnych mitach z nimi związanych, pełne merytorycznych dyskusji i case study. Liczba członków: 10 000 osób.

 

6. Grupa Białe Kołnierzyki – o biznesie

Grupa, w której toczą się dyskusje na temat przestępczości gospodarczej oraz pokrewnych zagadnień. Znajdziesz tu również ciekawe ogłoszenia dotyczące współpracy B2B. Liczba członków 7 900 osób.

 

7. Pomoc w kreatywnej pracy – Jacek Kłosiński

Grupa, która powstała po to, żeby pomagać sobie wzajemnie w kreatywnej pracy. Specjaliści  z branż kreatywnych dzielą się tutaj narzędziami, sposobami, metodami, inspiracjami i wszystkim innym, co pomaga tworzyć i wymyślać. Masz pytania, problemy, potrzebujesz rady? Pisz śmiało! Liczba członków 6 500 osób.

 

8. Rozmowy o startupach

Jedna z największych grup w Polsce, a na pewno największa jeśli chodzi o tematykę nowych technologii. Znajdziesz tutaj propozycje współpracy, newsy ze świata nauki i pomoc od polskiej społeczności startupowej. Grupa założona i moderowana przez portal informacyjny Antyweb. Liczba członków 56 000 osób.

 

9. Social Media Research (PL)

Jak sami o sobie mówią grupa dla osób poszukujących inspiracji w Social Media, dobrze prowadzonych profili, fajnych kampanii i reklam. Social Media research to codzienna dawka inspiracji! Liczba członków: 20 900 osób.

 

 

10. Zakamarki Marki

Masz pytania o budowanie marki?  To świetne miejsce, żeby je zadać. Grupa nosi nazwę popularnej i uznanej w marketingowym środowisku książki Pawła Tkaczyka  – pełna inspiracji, moderowana przez samego autora książki. Liczba członków: 5 200 osób.

 

11. Książki dla przedsiębiorców – ASBIRO

Uczelnia ASBIRO to najlepsza kopalnia bystrych umysłów, gdzie wykładowcami są sami przedsiębiorcy, a których półki uginają się od tytułów wartych przeczytania! Grupa powstała po to, aby każdy z nas mógł się dowiedzieć, jaka książka jest najlepsza w konkretnym etapie rozwoju Twojej firmy!

 

12. BogatyStudent.pl – grupa dyskusyjna

Jeśli szukasz inspiracji lub pomysłu dla swojego biznesu – to jest grupa warta odwiedzenia. Stanowi ona zamkniętą grupę wszystkich, którzy mają pasję do biznesu oraz przedsiębiorczości. Na tej grupie możesz znaleźć współpracowników, pracowników a także wiele ciekawych case study. Liczba członków: 11 000 osób.

 

13. Robert Gryn – inspiracja i biznes

Grupa fanowska Roberta Gryna. O tym człowieku mówi się dużo, czasami dobrze, czasami źle. Na pewno jednak jest to czlowiek, który dzięki ciężkiej pracy został multimilionerem i stara się tym dzielić z innymi! Dobry przykład na to, że w Polsce także da się robić biznes na światową skalę. Lista członków: 9 300 osób.

 

14. Social Media | Content Marketing | PPC Ads

Grupa dyskusyjna Artura Jabłońskiego, który naprawdę nie ma oporów aby dzielić się wiedzą szczodrze! Na jego grupie i blogu dowiesz się jak prowadzić kampanie marketingowe na Facebooku, a nawet o tym jak prowadzić firmę – całkiwicie zdalnie! Liczba członków: 15 000 osób.

 

15. Skuteczny fanpage i reklama w social media

Jedna z największych grup o tematyce social media. Grupa służy merytorycznej rozmowie, zadawaniu pytań, dzieleniu się inspiracjami. Członkowie rozmawiają o budowaniu społeczności i reklamie w mediach społecznościowch (głównie FB, ale nie tylko). Liczba członków: 33 000 osób.

 

16. Z pasją o mocnych stronach

W tej grupie porozmawiasz o rozwoju osobistym, swoich mocnych stronach, produktywności i inspirujących książkach. Polecam dla silnych osobowości, a także dla tych którzy dopiero się hartują. 😉 Liczba członków: 4 800 osób.

 

17. Content Marketing PL

Grupa pod skrzydłami agencji Krakweb, dla biznesów które za swoją strategię marketingową obrały content marketing. Liczba członków: 15 000

 

18. Marketing i Biznes

Na grupie Marketing i Biznes rozmawiamy na tematy dotyczące rozwoju biznesu, startupów i marketingu. Znajdziesz tu setki specjalistów różnej maści, więc możesz liczyć na merytoryczne wskazówki.

 

19. Porady dla kobiet na działalności

Grupa wsparcia dla kobiet prowadzących działalność gospodarczą. Liczba członków: 10 000 osób.

 

20. Cyfrowi Nomadzi

Biznes co raz rzadziej wymaga biura. 😉 Dlatego integruj się, poznawaj ludzi na wspólne wyjazdy i dawaj znać o fajnych miejscach, w których pracowałaś/eś. Grupa „Cyfrowi Nomadzi” to przestrzeń do wymiany doświadczeń i zadawania pytań związanych z cyfrowym nomadyzmem i pracą zdalną. Liczba członków: 9 700 osób.

 

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że znalazłeś/aś to czego szukałeś! 🙂 Do zobaczenia na grupach! I nie zapomnij zostawić komentarza, abyśmy mogli stworzyć jeszcze lepszą listę grup w przyszłości. 🙂

Zobacz również

Podobało Ci się? Udostępnij artykuł znajomym:

StronaBiznesu.pl - jesteśmy agencją marketingową i sprawiamy, że internet pracuje na zyski Twojej firmy 24/7! Dbamy o silny wizerunek firm w Internecie. Dzięki spójnej identyfikacji wizualnej, optymalizacji SEO i efektywnym działaniom w social media - napędzamy Twój biznes o nowych klientów.

Najnowsze komentarze
  O nas

  Dbamy o silny wizerunek Twojej marki w Internecie. Dzięki spójnej identyfikacji wizualnej firmy i efektywnym działaniom w social media – napędzamy Twój biznes o nowych klientów.

  Pytanie do autora?

  Sebastian Kowalewski
  Sebastian Kowalewski

  Pytanie do autora?

  Sebastian Kowalewski
  Sebastian Kowalewski

  Szukasz agencji Social Media?

  Sprawdź naszą ofertę

  instagram mockup identyfikacja wizualna
  Powiązane artykuły:

  Bezpłatna konsultacja

  Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku. Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.

  Bezpłatna konsultacja

  Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

  Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.