19 grup na Facebooku dla rozwijających się przedsiębiorców

Zebraliśmy w jednym miejscu najpopularniejsze grupy związane z przedsiębiorczością. Jeśli potrzebujesz solidnej dawki wiedzy biznesowej, w takim razie warto dołączyć do poniższych. Starannie wybraliśmy dla Ciebie tylko te, które są regularnie moderowane i z których osobiście korzystamy.

Staraliśmy się wybrać takie tematy, aby każdy znalazł coś dla siebie – niezależnie od etapu na którym jesteś na swojej ścieżce. Daj znać co sądzisz o naszym zestawieniu! Z chęcią dowiemy się także o ciekawych grupach niewspomnianych poniżej. 😉

 

1. Grupa Przygody Przedsiębiorców

Jeśli kojarzysz ich kanał na YouTube – czyli „Przygody Przedsiębiorców”, to wiesz, że tutaj WARTO dołączyć! Grupa służy wzajemnej wymianie wiedzy oraz budowaniu kontaktów. Są tutaj poruszane wszystkie tematy związane z szeroko rozumianym biznesem. Liczba członków 3 800 osób. 

 

2. Rozmowy o działalności gospodarczej

Jedna z bardziej aktywnych grup dyskusyjnych poświęconych stricte pod tematy biznesowe. Liczba członków: 4 800 osób.

 

3. AIE+ (Advertising is Exciting)

Czyli zbiór genialnych kreacji marketingowych, które pojawiają się na rynku. Jeśli brakuje Ci pomysłów na kreatywne kampanie marketingowe – AIE zdecydowanie jest najlepszym miejscem w Polsce, aby zaczerpnąć nieco inspiracji. Liczba członków 15 800 osób.

 

 

4. Personal & Business Branding dla Specjalistów

Grupa dla specjalistów, prowadzona przez Mariusza Łodygę i jego zespół. Znajdziesz tutaj wiele badań i raportów. Liczba członków 3 200

 

 

5. Tygrysy Socialu

Wartościowe źródło wiedzy o social mediach i popularnych mitach z nimi związanych, pełne merytorycznych dyskusji i case study. Liczba członków: 10 000 osób.

 

6. Grupa Białe Kołnierzyki – o biznesie

Grupa, w której toczą się dyskusje na temat przestępczości gospodarczej oraz pokrewnych zagadnień. Znajdziesz tu również ciekawe ogłoszenia dotyczące współpracy B2B. Liczba członków 7 900 osób.

 

7. Pomoc w kreatywnej pracy – Jacek Kłosiński

Grupa, która powstała po to, żeby pomagać sobie wzajemnie w kreatywnej pracy. Specjaliści  z branż kreatywnych dzielą się tutaj narzędziami, sposobami, metodami, inspiracjami i wszystkim innym, co pomaga tworzyć i wymyślać. Masz pytania, problemy, potrzebujesz rady? Pisz śmiało! Liczba członków 6 500 osób.

 

8. Rozmowy o startupach

Jedna z największych grup w Polsce, a na pewno największa jeśli chodzi o tematykę nowych technologii. Znajdziesz tutaj propozycje współpracy, newsy ze świata nauki i pomoc od polskiej społeczności startupowej. Grupa założona i moderowana przez portal informacyjny Antyweb. Liczba członków 56 000 osób.

 

9. Social Media Research (PL)

Jak sami o sobie mówią grupa dla osób poszukujących inspiracji w Social Media, dobrze prowadzonych profili, fajnych kampanii i reklam. Social Media research to codzienna dawka inspiracji! Liczba członków: 20 900 osób.

 

 

10. Zakamarki Marki

Masz pytania o budowanie marki?  To świetne miejsce, żeby je zadać. Grupa nosi nazwę popularnej i uznanej w marketingowym środowisku książki Pawła Tkaczyka  – pełna inspiracji, moderowana przez samego autora książki. Liczba członków: 5 200 osób.

 

11. Książki dla przedsiębiorców – ASBIRO

Uczelnia ASBIRO to najlepsza kopalnia bystrych umysłów, gdzie wykładowcami są sami przedsiębiorcy, a których półki uginają się od tytułów wartych przeczytania! Grupa powstała po to, aby każdy z nas mógł się dowiedzieć, jaka książka jest najlepsza w konkretnym etapie rozwoju Twojej firmy!

 

12. BogatyStudent.pl – grupa dyskusyjna

Jeśli szukasz inspiracji lub pomysłu dla swojego biznesu – to jest grupa warta odwiedzenia. Stanowi ona zamkniętą grupę wszystkich, którzy mają pasję do biznesu oraz przedsiębiorczości. Na tej grupie możesz znaleźć współpracowników, pracowników a także wiele ciekawych case study. Liczba członków: 11 000 osób.

 

13. Robert Gryn – inspiracja i biznes

Grupa fanowska Roberta Gryna. O tym człowieku mówi się dużo, czasami dobrze, czasami źle. Na pewno jednak jest to czlowiek, który dzięki ciężkiej pracy został multimilionerem i stara się tym dzielić z innymi! Dobry przykład na to, że w Polsce także da się robić biznes na światową skalę. Lista członków: 9 300 osób.

 

14. Social Media | Content Marketing | PPC Ads

Grupa dyskusyjna Artura Jabłońskiego, który naprawdę nie ma oporów aby dzielić się wiedzą szczodrze! Na jego grupie i blogu dowiesz się jak prowadzić kampanie marketingowe na Facebooku, a nawet o tym jak prowadzić firmę – całkiwicie zdalnie! Liczba członków: 15 000 osób.

 

15. Skuteczny fanpage i reklama w social media

Jedna z największych grup o tematyce social media. Grupa służy merytorycznej rozmowie, zadawaniu pytań, dzieleniu się inspiracjami. Członkowie rozmawiają o budowaniu społeczności i reklamie w mediach społecznościowch (głównie FB, ale nie tylko). Liczba członków: 33 000 osób.

 

16. Z pasją o mocnych stronach

W tej grupie porozmawiasz o rozwoju osobistym, swoich mocnych stronach, produktywności i inspirujących książkach. Polecam dla silnych osobowości, a także dla tych którzy dopiero się hartują. 😉 Liczba członków: 4 800 osób.

 

17. Content Marketing PL

Grupa pod skrzydłami agencji Krakweb, dla biznesów które za swoją strategię marketingową obrały content marketing. Liczba członków: 15 000

 

18. Marketing i Biznes

Na grupie Marketing i Biznes rozmawiamy na tematy dotyczące rozwoju biznesu, startupów i marketingu. Znajdziesz tu setki specjalistów różnej maści, więc możesz liczyć na merytoryczne wskazówki.

 

19. Porady dla kobiet na działalności

Grupa wsparcia dla kobiet prowadzących działalność gospodarczą. Liczba członków: 10 000 osób.

 

20. Cyfrowi Nomadzi

Biznes co raz rzadziej wymaga biura. 😉 Dlatego integruj się, poznawaj ludzi na wspólne wyjazdy i dawaj znać o fajnych miejscach, w których pracowałaś/eś. Grupa „Cyfrowi Nomadzi” to przestrzeń do wymiany doświadczeń i zadawania pytań związanych z cyfrowym nomadyzmem i pracą zdalną. Liczba członków: 9 700 osób.

 

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że znalazłeś/aś to czego szukałeś! 🙂 Do zobaczenia na grupach! I nie zapomnij zostawić komentarza, abyśmy mogli stworzyć jeszcze lepszą listę grup w przyszłości. 🙂

Zobacz również

Podobało Ci się? Udostępnij artykuł znajomym:

StronaBiznesu.pl - jesteśmy agencją marketingową i sprawiamy, że internet pracuje na zyski Twojej firmy 24/7!

Najnowsze komentarze
  O nas

  Dbamy o silny wizerunek Twojej marki w Internecie. Dzięki spójnej identyfikacji wizualnej firmy i efektywnym działaniom w social media – napędzamy Twój biznes o nowych klientów.

  Pytanie do autora?

  Sebastian Kowalewski
  Sebastian Kowalewski

  Pytanie do autora?

  Sebastian Kowalewski
  Sebastian Kowalewski

  Szukasz agencji Social Media?

  Sprawdź naszą ofertę

  instagram mockup identyfikacja wizualna
  Grupy na Facebooku dla rozwijających się przedsiębiorców

  19 grup na Facebooku dla rozwijających się przedsiębiorców

  Bezpłatna konsultacja

  Zaproponujemy Ci tylko takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Twojego biznesu. Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku. Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.

  Bezpłatna konsultacja

  Wypełnij poniższy formularz, a w ciągu 24 godzin zadzwoni do Ciebie nasz Specjalista i przeprowadzi Cię przez proces, krok po kroku.

  Pracujemy Poniedziałek – Piątek w godzinach 9:00 – 15:00.